2026-05-20
| Panel markası | AUO |
| Panel Modeli | A027DTN01.F |
| Panel Boyutu | 2.7" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCD modülü |
| Karar | 320 ((RGB) × 240 [QVGA] 150PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Ekran Alanı | 54 × 40,5 (H × V) mm |
| Bezel Açılışı | 56.4×42.9 ((H×V) MM |
| Yüzey | Sert kaplama |
| Parlaklık | 310 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 400: 1 (Tip) [İletişim] |
| Görme açısı | 60/60/50/60 (Tip) ((CR≥10) |
| Ekran Kipi | TN, normalde beyaz görüntü, iletimli |
| Yanıt Zamanı | 10/25 (Tip.) ((Tr/Td) ms |
| Renkleri Göster | 16.2M |
| Lamba tipi | WLED, 10K saat, sürücü yok |
| Sıklık | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Tasarlanmıştır | El & PDA / Dijital Kamera / Dijital Video Kamera |
| Sinyal Arayüzü | Seri RGB |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 60 °C; Depolama sıcaklığı: -25 ~ 70 °C |