2026-05-19
| Panel Markası | AUO |
| Panel Modeli | A030VAN03.0 |
| Panel Boyutu | 3,0 inç |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 640(RGB)*480 [VGA] 270PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Görüntüleme Alanı | 60*45 mm (Y×D) |
| Anahat Boyutu | 71,4 * 51 * 2,4 mm (Y*D*D) |
| Yüzey | Yansıma %1,5 (Maks.) |
| Parlaklık | 550 (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 1000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10) |
| Ekran Modu | AHVA, normalde siyah ekran, geçirgen |
| Tepki Süresi | 18/18 (Tip.)(Tr/Td) ms |
| Ekran Renkleri | 16,7 milyon, %71 NTSC |
| Lamba Tipi | 5S1P WLED, 10.000 saat, sürücü yok |
| Sıklık | 60 Hz |
| Sinyal Arayüzü | Paralel RGB (1 kanal, 8 bit) + SPI, FPC, 45 pin |
| Giriş Gerilimi | 1,8/3,3V (Tip.)(VDDIO/VDD) |
| Maksimum derecelendirme | Depolama sıcaklığı: -30 ~ 70 °C Çalışma sıcaklığı: -10 ~ 60 °C |