2026-05-15
| Panel Markası | AUO |
| Panel Modeli | A070VTN06.1 |
| Ekran boyutu | 7,0 inç |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 800(RGB)×480, WVGA 134PPI |
| Piksel Formatı | RGB dikey çubuklar |
| Ekran boyutu | 154,08(G)×85,92(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | 157,29(G)×90,91(Y) mm |
| Anahat Boyutu | 166,43(G)×102,2(Y)×6,6(D) mm |
| parlaklık | 1250 cd/m² (Min.) |
| Kontrast Oranı | 500:1 (Tip.) (İletim) |
| Görüş Açısı | 60/60/40/60 (Tip.) (CR≥10) |
| Cevap | 25 (Tip.)(Tr+Td) ms |
| Ekran modu | TN, Normalde Beyaz, Geçirgen |
| Renk sayısı | 65 bin |
| Arka ışık türü | WLED [9S3P], 10K saat, sürücü yok |
| Yığın | henüz bilinmiyor |
| Yenileme hızı | 60 Hz |
| İçin kullanılır | Endüstriyel / Otomotiv Teşhiri |
| Dokunmatik ekran | Olmadan |
| Arayüz Türü | 51 pin Paralel RGB (1 kanal, 4 bit), FPC |
| Besleme gerilimi | 3,3/11/16/-7V (Tip.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Maksimum derecelendirme | Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C |