2026-04-29
| Panel markası | AUO |
| Panel Modeli | A070VW08 V2 |
| Panel Boyutu | 7.0 inç |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 800*480 ((RGB), WVGA, 133PPI |
| Piksel Biçimi | RGB yatay çubuğu |
| Ekran Alanı | 152.4 ((W) * 91.44 ((H) mm |
| Görülebilir alan | 154.40 ((W) * 93.44 ((H) mm |
| Fiziksel boyut | 165 ((W) * 104 ((H) * 5.4 ((T) mm |
| Yüzey | Mat, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 500 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 5001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 65/65/50/60 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt Zamanı | 12/18 (Tip) ((Tr/Td) ms |
| Renkleri Göster | 16.7M, %50 NTSC |
| Lamba tipi | 3S11P WLED, 10K saat, sürücü olmadan |
| Sıklık | 60Hz |
| Sinyal Arayüzü | TTL (1 ch, 8 bit) + SPI, 60 pin, FPC |
| Giriş Voltajı | 3.3/5/-5/14/-14V (Tip.) ((VCC/VDPA/VDNA/VGH/VGL) |
| Çalışma ortamı | Çalışma: -20 ~ 70 °C; Depolama: -30 ~ 80 °C |