2026-03-13
| Marka | Samsung SDI |
| Model Numarası | AMS260CM61 |
| Diyagonal Boyut | 2.6" |
| Panel Tipi | AM-OLED, OLED, Tam Modül |
| Çözünürlük | 240(RGB)×320, QVGA 150PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 40.32(G)×54.08(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | 43.0(G)×56.76(Y) mm |
| Dış Boyutlar | 44.7(Y)×62.2(D)×2.15(K) mm |
| İşlem | - |
| Parlaklık | 200 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 10000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Yönü | Simetri |
| Tepki Süresi | - |
| Görüş Açısı | - |
| Çalışma Modu | - |
| Desteklenen Renk | 262K 73%NTSC |
| Işık Kaynağı | kendinden, 20K saat |
| Ağırlık | 16.0g (Tip.) |
| İçin Tasarlandı | Cep Telefonu |
| Kare Hızı | - |
| Dokunmatik Panel | Olmadan |
| D-IC Detay | COG Dahili S6E63D3 |
| Arayüz Tipi | 8/9/16/18-bit 6800/8080 paralel, 6/16/18-bit RGB, SPI, 61 pinFPC |
| Güç Kaynağı | 1.8/2.8V (Tip.)(VDD3/VCI) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C; Depolama Sıcaklığı: -40 ~ 85 °C |