2026-04-16
| Marka | Samsung |
| Model P/N | AMS260DN01 |
| Çapraz Boyut | 2.6" |
| Panel Türü | AM-OLED, OLED, Tam Modül |
| Karar | 240 ((RGB) × 320, QVGA 151PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 40.32 ((W) × 53.76 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 43.2 ((W) ×56.85 ((H) mm |
| Çizelge Dim. | 49.1 ((H) × 67.3 ((V) × 2.3 ((D) mm |
| Tedavi | - |
| Yön göster | - |
| Yanıt Zamanı | - |
| Görme açısı | - |
| Çalışma Modu | - |
| Destek Rengi | 262K. |
| Işık Kaynağı | kendim |
| Ağırlık | 11.0g (Tip.) |
| Tasarlanmıştır | Cep telefonu |
| Çerçeve Hızı | - |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| D-IC ayrıntıları | COG Dahili S6E63F0 |
| Arayüz Tipi | 8-bit paralel, 61 pinFPC |
| Güç kaynağı | 1.8/2.8V (Tip.) ((VDD3/VCI) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -40 ~ 80 °C |