2026-03-13
| Marka | Samsung |
| Model P/N | AMS300FW01 |
| Çapraz Boyut | 3.0" |
| Panel Türü | AM-OLED, OLED, Tam Modül |
| Karar | 240 ((RGB) × 432, WQVGA 165PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 36.96 ((W) × 66.3 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Boyutu | 40.76 ((W) × 74.44 ((H) × 0.88 ((D) mm |
| Yüzey | - |
| Parlaklık | 300 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 100001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | - |
| Ekran Kipi | - |
| En iyi görüntü | - |
| Yanıt Zamanı | 0.05 (En fazla.) ((Tr+Td) |
| Renkleri Göster | 262K 73%NTSC |
| Lamba tipi | Kendim, 20K saat |
| Sıklık | 50Hz |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Sürücü IC | S6E63D4 içinde yerleşik |
| Panel Ağırlığı | 8.00g (Tip.) |
| Uygulama | Cep telefonu |
| Sinyal Arayüzü | Paralel RGB (1 ch, 6 bit) + SPI, 49 pin FPC |
| Giriş Voltajı | 1.8/2.8V (VDD3/VCI) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -40 ~ 85 °C |