2026-03-27
| Marka | Samsung |
| Model P/N | AMS397GE66 |
| Diyagonal Boyut | 4.0" |
| Panel Tipi | AM-OLED, Montaj |
| Çözünürlük | 480(RGB)×800, WVGA 235PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 51.84(G)×86.4(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Görüş Yönü | Simetri |
| Tepki Süresi | - |
| Görüş Açısı | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Çalışma Modu | - |
| Desteklenen Renk | 16.7M |
| Işık Kaynağı | kendinden |
| Ağırlık | - |
| İçin Tasarlandı | Cep Telefonu |
| Kare Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Panel | PCAP |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C; Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 70 °C |