2026-03-26
| Marka | Samsung |
| Model P/N | AMS480CZ01-0 |
| Çapraz Boyut | 4.8" |
| Panel Türü | AM-OLED, Montaj |
| Karar | 720 ((RG/BG) × 1280, WXGA 249PPI |
| Piksel Biçimi | RG/BG PenTile |
| Etkin Alan | 59.76 ((W) × 106.24 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Boyutu | 64.8 ((W) ×137.2 ((H) mm |
| Parlaklık | 350 cd/m2 (Tip.) |
| Görme açısı | 88/88/88/88 (Tip) ((CR≥10) |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Renkleri Göster | 16.7M % 100 NTSC |
| Sıklık | 60Hz |
| Ağırlık | - |
| Yüzey | Sert kaplama |
| Kontrast oranı | 34001 dakikada. |
| Ekran Kipi | - |
| Yanıt Zamanı | - |
| Lamba tipi | kendim |
| Dokunmatik Ekran | PCAP, I2C |
| Uygulama | Cep telefonu |
| Sinyal Arayüzü | MIPI (4 veri yolu), 40 pin |
| Giriş Voltajı | 1.8/3.0/3.8V (Tip.) ((VDD3/VCI/VBAT) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 60 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 70 °C |