2026-04-02
| Marka | Samsung |
| Model P/N | AMS480CZ14-0 |
| Diyagonal Boyut | 4.8" |
| Panel Tipi | AM-OLED, Montaj |
| Çözünürlük | 720(RG/BG)×1280, WXGA 249PPI |
| Piksel Formatı | RG/BG PenTile |
| Aktif Alan | 59.76(G)×106.24(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Boyutlar(mm) | 64.8(G)×137.2(Y)×1.5(D) |
| Parlaklık | 350 (Tip.)(cd/m²) |
| Görüş Açısı | 88/88/88/88 (Tip.)(CR≥10) |
| İyi Görüş | Simetri |
| Renk Derinliği | 16.7M 100% NTSC |
| Ağırlık | - |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| İşlem | Sert kaplama |
| Kontrast Oranı | 3400 : 1 (Min.) (TM) |
| Çalışma Modu | - |
| Tepki | - |
| Arka Aydınlatma | kendi kendine |
| Kullanım Amacı | Cep Telefonu |
| Dokunmatik Ekran | PCAP, I²C |
| Sinyal Tipi | MIPI (4 veri yolu), 40 pin Konnektör |
| Voltaj Beslemesi | 1.8/3.0/3.8V (Tip.)(VDD3/VCI/VBAT) |
| Maks. Değerler | Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 70 °C Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |