2026-04-10
| Marka | Samsung |
| Model P/N | AMS499KP05 |
| Çapraz Boyut | 5.0" |
| Panel Türü | AM-OLED, OLED |
| Karar | 1080 ((RG/BG) ×1920, FHD 360PPI |
| Piksel Biçimi | Elmas Pikseller |
| Etkin Alan | 62.1 ((W) × 110.4 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Parlaklık | - |
| Kontrast oranı | 100000: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 88/88/88/88 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt | - |
| İyi görünüm | Simetri |
| Çalışma Modu | - |
| Renk Derinliği | 16.7M |
| Arka ışık | kendim |
| Kütle | - |
| Kullanılır | Cep telefonu |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | PCAP |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -30 ~ 70 °C Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |