2026-03-31
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | AMS546KD09-0 |
| Diyagonal Boyut | 5.5" |
| Panel Tipi | AM-OLED, Montaj |
| Çözünürlük | 1440(RG/BG)×2560, Quad-HD 438PPI |
| Piksel Formatı | RG/BG PenTile |
| Aktif Alan | 68.04(G)×120.96(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Dış Boyutlar | 73.47(G)×152.04(Y)×1.71(D) mm |
| Yüzey | Parmak İzi Önleyici |
| Parlaklık | 390 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 100:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 88/88/88/88 (Tip.)(CR≥10) |
| Ekran Modu | - |
| En İyi Görünüm | Simetri |
| Tepki Süresi | - |
| Ekran Renkleri | 16.7M 103%NTSC |
| Işık Tipi | kendi |
| Frekans | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | PCAP, I²C |
| Panel Ağırlığı | - |
| Uygulama | Cep Telefonu |
| Sinyal Arayüzü | MIPI (2 kanal, 4 veri yolu), 60 pin Konektör |
| Giriş Voltajı | 1.8/3.0V (Tip.)(VDD/VCI) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı.: -20 ~ 60 °C ;Depolama Sıcaklığı.: -30 ~ 70 °C |