2026-04-10
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | AMS549HE12 |
| Diyagonal Boyut | 5.5" |
| Panel Tipi | AM-OLED, Montaj |
| Çözünürlük | 1080(RG/BG)×1920, FHD 321PPI |
| Piksel Formatı | RG/BG PenTile |
| Aktif Alan | 68.31(G)×124.44(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Görüş Açısı | 88/88/88/88 (Min.)(CR≥10) |
| Tepki | - |
| İyi Görüş | Simetri |
| Çalışma Modu | - |
| Renk Derinliği | 16.7M 100%NTSC |
| Arka Aydınlatma | kendi kendine |
| Kütle | - |
| Kullanım Alanı | Cep Telefonu |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | On-Cell Dokunmatik |
| Maks. Değerler | Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 70 °C Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |