2026-04-07
| Marka | SAMSUNG |
| Model P/N | AMS549HE38 |
| Çapraz Boyut | 5,5" |
| Panel Tipi | AM-OLED, Montaj |
| Çözünürlük | 1080(RG/BG)×1920, FHD 327PPI |
| Piksel Formatı | RG/BG PenTile |
| Aktif Alan | 68,31(G)×121,44(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Anahat Boyutu | 74,82(G)×154,82(Y) mm |
| Yüzey | Sert kaplama |
| Parlaklık | 350 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | - |
| Görüş Açısı | 88/88/88/88 (Min.)(CR≥10) |
| Ekran Modu | - |
| En İyi Görüntüleme | Simetri |
| Tepki Süresi | - |
| Ekran Renkleri | 16,7 milyon %102 NTSC |
| Lamba Tipi | öz |
| Sıklık | 60 Hz |
| Dokunmatik Ekran | Hücre İçi Dokunma |
| Panel Ağırlığı | - |
| Başvuru | Cep Telefonu |
| Sinyal Arayüzü | MIPI (4 veri hattı), 40 pinli Konektör |
| Giriş Gerilimi | 1,8/3,0/3,7V (Tip.)(VDD3/VCI/VBAT) |
| Çevre | Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C ;Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 70 °C |