2026-04-14
| Marka | Samsung |
| Model P/N | AMS549JG11-0 |
| Çapraz Boyut | 5.5" |
| Panel Türü | AM-OLED, Montaj |
| Karar | 1440 ((RG/BG) × 2560, Quad-HD 436PPI |
| Piksel Biçimi | RG/BG PenTile |
| Etkin Alan | 68.4 ((W) × 121.6 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Boyutu | 72.45 ((W) × 146.96 ((H) mm |
| Parlaklık | 350 cd/m2 (Tip.) |
| Görme açısı | 88/88/88/88 (Tip) ((CR≥10) |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Renkleri Göster | 16.7M 103%NTSC |
| Sıklık | 60Hz |
| Ağırlık | - |
| Yüzey | - |
| Kontrast oranı | 600001 dakikada. |
| Ekran Kipi | - |
| Yanıt Zamanı | - |
| Lamba tipi | kendim |
| Dokunmatik Ekran | PCAP, I2C |
| Uygulama | |
| Sinyal Arayüzü | MIPI (2 ch, 4 veri yolu), 60 pin |
| Giriş Voltajı | 1.8/3.0/3.7/7.3V (Tip.) ((VDD3/VCI/VBAT/VLIN) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 60 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 70 °C |