2026-03-30
| Marka | Samsung |
| Model P/N | AMS549KU08-0 |
| Çapraz Boyut | 5.5" |
| Panel Türü | AM-OLED, Montaj |
| Karar | 1080 ((RG/BG) ×1920, FHD 327PPI |
| Piksel Biçimi | Elmas Pikseller |
| Etkin Alan | 68.31 ((W) × 121.44 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Dim. | 72.71 ((H) × 149.71 ((V) × 1.85 ((D) mm |
| Tedavi | Sert kaplama |
| Parlaklık | 380 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 30001 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | - |
| Görme açısı | 88/88/88/88 (Min.) |
| Çalışma Modu | - |
| Destek Rengi | 16.7M 103%NTSC |
| Işık Kaynağı | kendim |
| Ağırlık | - |
| Tasarlanmıştır | Cep telefonu |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | PCAP, I2C |
| Arayüz Tipi | MIPI (4 veri yolu), 40 pin |
| Güç kaynağı | 1.8/3.0/4.0V (Tip.) ((VDD3/VCI/VBAT) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 60 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 70 °C |