2026-03-31
| Marka | Samsung |
| Model P/N | AMS567JD09 |
| Çapraz Boyut | 5.7" |
| Panel Türü | AM-OLED, OLED |
| Karar | 1440 ((RG/BG) × 2560, Quad-HD 423PPI |
| Piksel Biçimi | RG/BG PenTile |
| Etkin Alan | 70.56 ((W) × 125.44 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Dim. | 73.2 ((W) × 132.76 ((H) × 1.02 ((D) mm |
| Tedavi | Sert kaplama |
| Parlaklık | 120 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | - |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | - |
| Görme açısı | - |
| Çalışma Modu | - |
| Destek Rengi | 16.7M 103%NTSC |
| Işık Kaynağı | kendim |
| Ağırlık | - |
| Tasarlanmıştır | Cep telefonu,HMD VR AR |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | MIPI (2 ch, 4 veri hattı) Bağlantı |
| Güç kaynağı | 1.8/3.3/3.8V (Tip.) ((VDD3/VCI/VBAT) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C |