2026-03-26
| Marka | Samsung |
| Model P/N | AMS568AT41-0 |
| Çapraz Boyut | 5.7" |
| Panel Türü | AM-OLED, Montaj |
| Karar | 1080 ((RG/BG) ×1920, FHD 316PPI |
| Piksel Biçimi | RG/BG PenTile |
| Etkin Alan | 70.74 ((W) × 125.76 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Dim. | 76.4 ((H) ×148.84 ((V) mm |
| Tedavi | Sert kaplama |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | - |
| Görme açısı | 88/88/88/88 (Tip) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | - |
| Destek Rengi | 16.7M % 100 NTSC |
| Işık Kaynağı | kendim |
| Ağırlık | - |
| Tasarlanmıştır | Cep telefonu |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | PCAP, I2C |
| Arayüz Tipi | MIPI (4 veri yolu), 40 pin |
| Güç kaynağı | 1.8/3.0/3.8V (Tip.) ((VDD/VCI/VBAT) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 60 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 70 °C |