2026-03-30
| Marka | Samsung |
| Model P/N | AMS596DU08-0 |
| Diyagonal Boyut | 6.0" |
| Panel Tipi | AM-OLED, Montaj |
| Çözünürlük | 1440(RG/BG)×2560, Quad-HD 402PPI |
| Piksel Formatı | RG/BG PenTile |
| Aktif Alan | 74.16(G)×131.84(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Dış Boyutlar | 81.26(Y)×151.4(D)×1.61(K)mm |
| İşlem | - |
| Parlaklık | 350 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 10000:1 (Min.) (TM) |
| Görüş Yönü | Simetri |
| Tepki Süresi | - |
| Görüş Açısı | 88/88/88/88 (Min.)(CR≥10) |
| Çalışma Modu | - |
| Desteklenen Renk | 16.7M 100%NTSC |
| Işık Kaynağı | kendinden |
| Ağırlık | - |
| İçin Tasarlandı | Cep Telefonu |
| Kare Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Panel | PCAP, I²C |
| Arayüz Tipi | MIPI (2 kanal, 4 veri yolu), 60 pin Konektör |
| Güç Kaynağı | 1.8/3.1/4.0V (Tip.)(IOVDD/VCI/VBAT) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C ; Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 70 °C |