2026-03-31
| Marka | Samsung |
| Model Numarası | AMS840CS03 |
| Diyagonal Boyut | 8.4" |
| Panel Tipi | AM-OLED, OLED |
| Çözünürlük | 1600(RG/BG)×2560, WQXGA 294PPI |
| Piksel Formatı | Elmas Piksel |
| Aktif Alan | 112.8(G)×180.48(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Dış Boyutlar | 121.4(Y)×195.3(D) mm |
| İşlem | Yansıma Önleyici |
| Parlaklık | 300 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 10000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Yönü | Simetri |
| Tepki Süresi | - |
| Görüş Açısı | 80/80/80/80 (Tip.)(CR≥100) |
| Çalışma Modu | - |
| Desteklenen Renk | 16.7M 102%NTSC |
| Işık Kaynağı | kendinden |
| Ağırlık | 87.0g (Tip.) |
| İçin Tasarlandı | Tablet |
| Kare Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Panel | On-Cell Dokunmatik, I²C |
| Arayüz Tipi | MIPI (2 kanal, 4 veri yolu), 60 pin Konektör |
| Güç Kaynağı | 1.8/1.8/3.0V (Tip.)(VDDR/VDD3/VCI) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 85 °C; Saklama Sıcaklığı: -55 ~ 110 °C |