2026-03-31
| Marka | Samsung |
| Model P/N | AMSA05BV07 |
| Çapraz Boyut | 10.5" |
| Panel Türü | AM-OLED, Montaj |
| Karar | 2560 ((RGB) × 1600, WQXGA 287PPI |
| Piksel Biçimi | S çizgili RGB |
| Etkin Alan | 226.56 ((W) × 141.6 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 227.56 ((W) × 142.6 ((H) mm |
| Çizelge Dim. | 241.16 ((H) × 170.603 ((V) mm |
| Tedavi | Antiglare |
| Parlaklık | 300 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 100001 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Simetri |
| Yanıt Zamanı | - |
| Görme açısı | 80/80/80/80 (Tip) ((CR≥100) |
| Çalışma Modu | - |
| Destek Rengi | 16.7M 97% NTSC |
| Işık Kaynağı | kendim |
| Ağırlık | 154g (Tip.) |
| Tasarlanmıştır | Pad & Tablet |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | Hücredeki dokunuş, I2C |
| Arayüz Tipi | MIPI (2 ch, 4 veri yolu), 80 pin |
| Güç kaynağı | 1.8/3.3/5.0V (Tip.) ((VDD1/VDD2/ELVDD) |