2026-05-28
| üretici | AUO |
| Model Adı | B133HAK02.1 |
| ekran boyutu | 13,3 inç |
| Ekran tipi | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080 [FHD] 166PPI |
| Piksel düzenlemesi | RGB üçgeni |
| Ekran boyutu | 293,76 × 165,24 mm (Y×D) |
| fiziksel | 300,26(G)×177,55(Y) ×4,5(D) mm |
| Yüzey | Sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 300 cd/m² (Tip.) |
| Zıtlık | 700: 1 (Tip.) [İletim] |
| Optik mod | AHVA, normalde siyah ekran, geçirgen |
| Görüş açısı | 85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10) |
| yanıt veriyor | 25 (Tip.)(Tr+Td) ms |
| Arka ışık türü | WLED, 15K saat, LED sürücülü |
| Yenileme hızı | 60 Hz |
| Dokunma işlevi | Dokunma yok |
| sinyal sistemi | eDP (2 Şeritli), 40 pimli, konektör |
| Besleme gerilimi | 3,3V (Tip.) |
| Maksimum | Çalışma: 0 ~ 50 °C; Depolama: -25 ~ 60 °C |