2026-05-22
| Panel Markası | AUO |
| Panel Modeli | B140HAN06.8 |
| Panel Boyutu | 14,0" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080 FHD 157PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Görüntüleme Alanı | 309,37(G)×174,02(Y) mm |
| Anahat Boyutu | 314,37(G)×189,12(Y)×2,6(D) mm |
| Yüzey | Mat, Sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 300 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 1200:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 85/85/85/85 (Tip.) (CR≥10) |
| Ekran Modu | AHVA, Normalde Siyah, Geçirgen |
| Tepki Süresi | 25 (Tip.)(Tr+Td) ms |
| Ekran Renkleri | 16,7M, %100 sRGB |
| Lamba Tipi | WLED, 15K saat, LED sürücülü |
| Sıklık | 60 Hz |
| Dokunmatik Ekran | Olmadan |
| Sinyal Arayüzü | eDP (2 Şerit), eDP1.4, terminal, 30 pin |
| Giriş Gerilimi | 3,3V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |