2026-05-11
| Üreticisi | AUO |
| Model Adı | B140HTN01.2 |
| Çapraz Boyut | 14.0 inç |
| Türü | a-Si TFT-LCD, LCD modülü |
| Piksel Sayısı | 1920 ((RGB) * 1080 FHD 157PPI |
| Yapılandırma | RGB Dikey Şerit |
| Ekran boyutu | 309.14 ((H) * 173.89 ((V) mm |
| Fiziksel boyut | 320.4 ((H) * 205.1 ((V) * 3 ((T) mm |
| Yüzey | Mat (Haze 20%), sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 300 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 4001 (tip) (transmisyon) |
| Yanıt Zamanı | 8 (Tip.) ((Tr+Td) ms |
| Görme açısı | 45/45/15/35 (Tip) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | TN, normalde beyaz görüntü, iletimli |
| Destek Rengi | 262K, %60 NTSC |
| Işık Kaynağı | WLED, 15K saat, LED sürücüsü ile |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Görünüm tarzı | İnce ekran (PCBA düz, kalınlığı ≤3,2 mm) |
| Arayüz Tipi | 30 Pin eDP (2 Lanes), konektör |
| Güç kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| Çevre | 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |