2026-05-22
| Marka | AUO |
| Model P/N | B140UAN02.1 |
| Çapraz Boyut | 14,0" |
| Panel Tipi | LTPS TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1200, WUXGA 161PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 301.594(G)×188.496(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| parlaklık | 400 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 1000:1 (Tip.) (TM) |
| Yönü Görüntüle | Simetri |
| Tepki Süresi | - |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Çalışma Modu | AHVA, Normalde Siyah, Geçirgen |
| Destek Rengi | 16,7 milyon %100 sRGB |
| Işık kaynağı | WLED, LED Sürücülü |
| Form Stili | İnce (PCBA Bükülmüş, T≤3,0 mm) |
| İçin Tasarlandı | Dizüstü bilgisayar |
| Kare Hızı | 60 Hz |
| Dokunmatik Panel | Olmadan |
| Arayüz Türü | eDP, eDP1.4 Konektörü |
| Çevre | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |