2026-05-28
| marka | AUO |
| Model Adı | B156HAN02.4 |
| ekran boyutu | 15,6 inç |
| Ekran tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080 FHD 141PPI |
| Piksel düzenlemesi | RGB dikey çubuk |
| Ekran boyutu | 344,16(Yatay)×193,59(Dikey) mm |
| fiziksel boyut | 350,66(Yatay)×216,15(Dikey) ×3,2(Kalın) mm |
| Yüzey işleme | Mat |
| Ekran parlaklığı | 300 cd/m² (Tip.) |
| Zıtlık | 800:1 (Tip.) (iletim) |
| En iyi perspektif | Tam görünüm |
| Optik mod | AHVA, normalde siyah ekran, geçirgen |
| Görüş açısı | 85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10) |
| yanıt veriyor | 25 (Tip.)(Tr+Td) ms |
| Destek rengi | 262K, %72 NTSC |
| Arka ışık türü | WLED, 15K saat, LED sürücülü |
| Ekran ağırlığı | İnce ekran (PCBA düz, kalınlık ≤3,2 mm) |
| Uygula | not defteri |
| Yenileme hızı | 60 Hz |
| Dokunma işlevi | Dokunma yok |
| Arayüz Türü | 30 pinli eDP (2 Hatlı), konnektör |
| Besleme gerilimi | 3,3V (Tip.) |
| Uygulama Ortamı | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |