2026-05-20
| Panel Markası | AUO |
| Panel Modeli | B156XTN07.1 |
| Panel Boyutu | 15,6" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1366(RGB)×768 WXGA 100PPI |
| Piksel Formatı | RGB dikey çubuklar |
| Görüntüleme Alanı | 344,232 × 193,536 (Y×D) |
| Anahat Boyutu | 359,5 × 223,8 × 3,2 (Y×D×D) |
| Yüzey | Parlama önleyici, Sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 220 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 400:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 45/45/15/35 (Tip.) (CR≥10) |
| Ekran Modu | TN, Normalde Beyaz, Geçirgen |
| Tepki Süresi | 8(Tip.)(Tr/Td) ms |
| Ekran Renkleri | 262K, %45 NTSC |
| Lamba Tipi | WLED, 15K saat, LED sürücülü |
| Sıklık | 60 Hz |
| Sinyal Arayüzü | eDP (1 Şerit), eDP1.2, terminal, 30 pin |
| Giriş Gerilimi | 3,3V (Tip.) |
| Çevre | Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |