2026-05-25
| Marka | AUO |
| Model P/N | B170QAN01.2 |
| Çapraz Boyut | 17,0" |
| Panel Tipi | LTPS TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 2560(RGB)×1600, WQXGA 177PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 366,34(G)×228,96(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Anahat Boyutu | 372,836(G)×240,11(Y)×5(D) mm |
| Yüzey | Parlama önleyici |
| Parlaklık | 400 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 1000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10) |
| Ekran Modu | AHVA, Normalde Siyah, Geçirgen |
| En İyi Görüntüleme | Simetri |
| Tepki Süresi | 8 (Tip.)(Tr+Td), 3 (Tip.)(G - G)(OD) |
| Ekran Renkleri | 16,2M %100 DCI-P3 |
| Lamba Tipi | WLED, 15K saat, LED Sürücülü |
| Sıklık | 240 Hz |
| Dokunmatik Ekran | Olmadan |
| Şekil Stili | İnce (PCBA Bükülmüş, T≤3,0 mm) |
| Başvuru | Dizüstü bilgisayar, Oyun |
| Sinyal Arayüzü | eDP (4 Şeritli), eDP1.4, 40 pimli Konektör |
| Giriş Gerilimi | 3,3V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |