2026-05-15
| Üretici | AUO |
| Model Adı | C090EAN01.1 |
| Çapraz Boyut | 9,0 inç |
| Tip | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Piksel Numarası | 1280(RGB)*720, WXGA, 163PPI |
| Yapılandırma | RGB Dikey Şerit |
| Ekran boyutu | 198,72(G)*111,78(Y) mm |
| Görüntülenebilir alan | 202,02(G)*114,74(Y) mm |
| fiziksel boyut | 210(G)*126,8(Y) mm |
| Yüzey | Mat |
| Parlaklık | 680 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 1000:1 (Tip.) (iletim) |
| Tepki Süresi | 15/15 (Maks.)(Tr/Td) ms |
| Görüş Açısı | 80/80/80/80 (Tip.)(CR≥10) |
| Çalışma Modu | AHVA, normalde siyah ekran, geçirgen |
| Destek Rengi | 16,7M, %70 NTSC |
| Işık kaynağı | 6S3P WLED, 10K saat, sürücüsüz |
| Kare Hızı | 60 Hz |
| Görünüm stili | Orta kalınlık (PCBA düz, 3,4~4,0 mm kalınlık) |
| Arayüz Türü | LVDS (1 kanal, 8 bit), 40 pin, konektör |
| Güç Kaynağı | 3,3/3,3V (Tip.)(VDD/VDDA) |
| Çevre | Çalışma: -30 ~ 85 °C; Depolama: -40 ~ 95 °C; Titreşim direnci: 2,9G (28,4 m/s²) |