2026-04-30
| Üreticisi | AUO |
| Model Adı | G043FTT01.0 |
| Çapraz Boyut | 4.3 inç. |
| Türü | a-Si TFT-LCD, LCD modülü |
| Piksel Sayısı | 480 ((RGB) * 272, WQVGA, 128PPI |
| Yapılandırma | RGB Dikey Şerit |
| Ekran boyutu | 95.04 ((W) * 53.856 ((H) mm |
| Görülebilir alan | 100.8 ((W) *58.76 ((H) mm |
| Fiziksel boyut | 105.5 ((W) * 67.2 ((H) mm |
| Yüzey | Mat (Haze 8%), sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 400 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 4001 (tip) (transmisyon) |
| Yanıt Zamanı | 15/20 (Tip.) ((Tr/Td) ms |
| Görme açısı | 65/65/50/55 (Tip) ((CR≥10) |
| Çalışma Modu | AHVA, normalde siyah ekran, iletimli |
| Destek Rengi | 16.7M, %50 NTSC |
| Işık Kaynağı | 9S1P WLED, 10K saat, sürücü olmadan |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Ekran ağırlığı | 59.0g (Tip.) |
| Arayüz Tipi | Paralel RGB (1 ch, 8-bit), 45 pin, FPC |
| Güç kaynağı | 3.3/3.3V (Tip.) ((VDD/VDDIO) |
| Çevre | 0 ~ 70 °C; Depolama: -30 ~ 80 °C |