2026-05-19
| Marka | AUO |
| Model | G057VTN01.0 |
| Çapraz Boyut | 5.7 inç |
| Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Piksel Sayısı | 640 ((RGB) × 480 [VGA] 141PPI |
| Yapılandırma | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 115.2 ((H) × 86.4 ((V) mm |
| Çizelge Dim. | 144 ((H) × 104.6 ((V) × 12.8 ((D) mm |
| Bezel Bölgesi | 118.2 ((H) × 89.4 ((V) mm |
| Tedavi | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 530 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 8001 (Tip) (TM) |
| Yön göster | Saat 12'de. |
| Yanıt Zamanı | 15/10 (Tip) (Tr/Td) |
| Görme açısı | 80/80/70/70 (Tip.) |
| Çalışma Modu | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Destek Rengi | 262K 47% NTSC |
| Işık Kaynağı | WLED, 50K saat, LED Sürücü ile |
| Ağırlık | 150/165g (tip/max.) |
| Tasarlanmıştır | Sanayi |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | CMOS (1 ch, 6 bit), 33 pin Bağlantı |
| Güç kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 85 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 85 °C; titreşim seviyesi: 6.8G (66.64 m/s2) |