2026-04-29
| Üreticisi | AUO |
| Model Adı | G070VTT01.0 |
| Ekran Boyutu | 7.0 inç |
| Ekran Türü | LCM, a-Si TFT LCD |
| Piksel Sayısı | 800×480 ((RGB) (WVGA) 133PPI |
| Anlaşma | RGB Yatay Çizgi |
| Etkin Alan ((mm) | 152.4 × 91.44 (H × V) |
| Çizelge ((mm) | 165 × 105.8 × 4.81 (H×V×D) |
| Tedavi | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 380 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 500: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 65/65/50/60 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt Zamanı | 12/18 (Tip) ((Tr/Td) ms |
| İyi görünüm | Saat 6'da. |
| Çalışma Modu | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Renk Derinliği | 262K % 50 NTSC |
| Arka ışık | 8S3P WLED, 10K saat, Sürücü yok. |
| Kütle | 159±15g |
| Kullanılır | Sanayi |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | Dört tellü Resistive Touch |
| Sinyal Türü | Paralel RGB (1 ch, 6-bit), 40 pin FPC |
| Voltaj kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| Ratingler. | Torage Temp.: -30 ~ 80 °C İşleme Temp.: -20 ~ 70 °C |