2026-05-11
| üretici | AUO |
| Model Adı | G070VVN01.2 |
| Çapraz boyut | 7,0 inç |
| Ekran tipi | a-Si TFT-LCD, LCD modül |
| Çözünürlük | 800(RGB)×480 WVGA 133PPI |
| Piksel düzenlemesi | RGB dikey çubuk |
| Ekran boyutu | 152,4(Yatay)×91,44(Dikey) mm |
| fiziksel boyut | 164,55(yatay)×104,71(dikey) ×8,5(kalın) mm |
| Görsel boyut | 154,2(Yatay)×93,2(Dikey) mm |
| Yüzey işleme | Mat, Sert kaplama (3H) |
| Ekran parlaklığı | 600 cd/m² (Tip.) |
| Optik mod | AMVA3, normalde siyah ekran, aktarıcı |
| Görüş açısı | 80/80/80/80 (Tip.)(CR≥10) |
| yanıt veriyor | 10/25 (Tip.)(Tr/Td) ms |
| Arka ışık türü | WLED [7S2P], 30.000 saat, sürücü yok |
| Yenileme hızı | 60 Hz |
| Arayüz Türü | 50 pin Paralel RGB (1 kanal, 6/8 bit), Konektör |
| Besleme gerilimi | 3,3V (Tip.) |
| Uygulama Ortamı | Çalışma: -30 ~ 85 °C; Depolama: -30 ~ 85 °C |