2026-04-25
| Panel Markası | AUO |
| Panel Modeli | G101EAN01.0 |
| Panel Boyutu | 10.1 inç |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Çözünürlük | 800(RGB)×1280 [WXGA] 150PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Görüntü Alanı | 135.36 × 216.576 mm (G×Y) |
| Dış Boyutlar | 150.3 × 232.43 × 4.8 mm (G×Y×D) |
| Yüzey | Mat yüzey, yansıma önleyici işlem |
| Parlaklık | 350 (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 1000 : 1 (Tip.) [İletim] |
| Görüş Açısı | 85/85/85/85 (Tip.) (CR≥10) |
| Görüntü Modu | AHVA, Normalde Siyah, İletken |
| Tepki Süresi | 30 (Tip.)(Tr+Td) ms |
| Görüntü Renkleri | 16.7M , %60 NTSC |
| Lamba Tipi | WLED , 15K saat, sürücüsüz |
| Frekans | 60Hz |
| Panel Ağırlığı | 161g (Maks.) |
| Sinyal Arayüzü | MIPI (4 veri yolu) , terminal, 39 pin |
| Giriş Voltajı | 1.8/3.3V (Tip.)(VDDIO/VDD) |
| Ortam | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |