2026-04-30
| Panel Markası | AUO |
| Panel Modeli | G101EAN02.4 |
| Panel Boyutu | 10.1" |
| Panel Tipi | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Çözünürlük | 1280(RGB)×800 [WXGA] 149PPI |
| Piksel Formatı | RGB dikey çubuk |
| Görüntü Alanı | 216.96 × 135.6 (Y×V)mm |
| Parlaklık | 400 (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 800:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Görüntü Modu | AHVA, normalde siyah ekran, transmisif |
| Tepki Süresi | 29 (Tip.)(Tr+Td) ms |
| Görüntü Renkleri | 16.7M, %50 NTSC |
| Lamba Tipi | WLED, 20K saat, LED sürücülü |
| Frekans | 60Hz |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (1 kanal, 8-bit), 40 pin, konnektör |
| Giriş Voltajı | 3.3V (Tip.) |
| Ortam | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |