2026-04-29
| Panel markası | AUO |
| Panel Modeli | G101QAN01.1 |
| Panel Boyutu | 10.1 |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCD modülü |
| Karar | 1024 ((RGB) × 600, WSVGA, 117PPI |
| Piksel Biçimi | RGB dikey çubuğu |
| Ekran Alanı | 135.36 × 216.576 (H×V) mm |
| Çizelge Boyutu | 142.96 × 228.04 × 4.05 (H×V×D) mm |
| Yüzey | Yansıtıcı (Haze 0%) |
| Parlaklık | 400 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 10001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10) |
| Ekran Kipi | AHVA, normalde siyah ekran, iletimli |
| Yanıt Zamanı | 25 (Tip.) ((Tr+Td) ms |
| Renkleri Göster | 16.7M,% 45 NTSC |
| Lamba tipi | 5 telli WLED, 15K saat, sürücü olmadan |
| Sıklık | 60Hz |
| Panel Ağırlığı | 120g (En fazla.) |
| Sinyal Arayüzü | MIPI (2 ch, 4 veri şeridi), bağlantı, 61 pin |
| Giriş Voltajı | 1.8/5.6/-5.6V (Tip) (IOVCC/VSP/VSN) |
| Çevre | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |