2026-04-29
| Panel Markası | AUO |
| Panel Modeli | G101STN01.A |
| Panel Boyutu | 10.1 inç |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Çözünürlük | 1024(RGB)×600, WSVGA, 117PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Görüntü Alanı | 222.72(G)×125.28(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | 226.43(G)×128.1(Y) mm |
| Dış Boyutlar | 235(G)×143(Y) ×5.5(D) mm |
| Yüzey | Parlama Önleyici, Sert Kaplama (3H) |
| Parlaklık | 300 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 500:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 70/70/60/60 (Tip.)(CR≥10) |
| Görüntü Modu | TN, Normal Beyaz, Transmisif |
| Tepki Süresi | 7/9 (Tip.)(Tr/Td) |
| Görüntü Renkleri | 262K/16.7M 45% NTSC |
| Lamba Tipi | WLED , 20K saat , Sürücüsüz |
| Frekans | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ağırlık | 184.5g (Tip.) |
| Uygulama | Endüstriyel |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (1 kanal, 6/8-bit) , 40 pin Konnektör |
| Giriş Voltajı | 3.3V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: -10 ~ 60 °C ; Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 70 °C |