2026-05-11
| Marka | AUO |
| Model P/N | G101UAN01.1 |
| Çapraz Boyut | 10,1" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1200, WUXGA 224PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 216,81(G)×135,5(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Anahat Dim. | 229,4(Y)×150(D)×5,05(D) mm |
| Tedavi | Sert kaplama |
| parlaklık | 800 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 800:1 (Tip.) (TM) |
| Yönü Görüntüle | Simetri |
| Tepki Süresi | 25 (Tip.)(Tr+Td) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Çalışma Modu | AHVA, Normalde Siyah, Geçirgen |
| Destek Rengi | 16,7 milyon %53 NTSC |
| Işık kaynağı | WLED, 15K saat, LED Sürücülü |
| Ağırlık | 170g (Maks.) |
| İçin Tasarlandı | Endüstriyel, Dış Mekan Yüksek Parlaklığı |
| Kare Hızı | 60 Hz |
| Dokunmatik Panel | Olmadan |
| Arayüz Türü | eDP (2 Şeritli), eDP1.2, 30 pinli Konektör |
| Güç Kaynağı | 3,3V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma Sıcaklığı: -10 ~ 60 °C; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |