2026-04-24
| Panel Markası | AUO |
| Panel Modeli | G121SN01 V403 |
| Panel Boyutu | 12.1" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Çözünürlük | 800(RGB)×600, SVGA, 82PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Görüntü Alanı | 246(G)×184.5(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | 249.05(G)×188.3(Y) mm |
| Dış Boyutlar | 279(G)×209(Y) ×9(D) mm |
| Yüzey | Parlama Önleyici, Sert Kaplama (3H) |
| Parlaklık | 500 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 700:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 80/80/65/75 (Tip.)(CR≥10) |
| Görüntü Modu | TN, Normal Beyaz, Transmisif |
| Tepki Süresi | 25/10 (Tip.)(Tr/Td) |
| Görüntü Renkleri | 262K/16.2M 55% NTSC |
| Lamba Tipi | 7S3P WLED , 50K saat , LED Sürücülü |
| Frekans | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Panel Ağırlığı | 750g (Maks.) |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (1 kanal, 6/8-bit) , 20 pin Konnektör |
| Giriş Voltajı | 3.3V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: -30 ~ 85 °C ; Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 85 °C |