2026-04-25
| Üretim | AUO |
| Model Adı | G133HAN02.0 |
| Ekran Boyutu | 13.3 inç |
| Ekran Türü | LCM, a-Si TFT LCD |
| Piksel Sayısı | 1920 ((RGB) × 1080 [FHD] 166PPI |
| Anlaşma | RGBW Düzgen |
| Etkin Alan | 293.472 ((H) × 165.078 ((V) mm |
| Çizelge Dim. | 306.3 × 195.29 × 3.2 (H×V×D) |
| Tedavi | Antiglare |
| Parlaklık | 400 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 8001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt | 27 (Tip.) ((Tr+Td) ms |
| İyi görünüm | Simetri |
| Çalışma Modu | AHVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| Renk Derinliği | 16.2M 45% NTSC |
| Arka ışık | WLED, 30K saat, LED Sürücü ile |
| Kütle | 280g (En fazla.) |
| Kullanılır | Endüstriyel Tıbbi Görüntüleme Oyunları |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | eDP (2 şerit), 30 pin Bağlantı |
| Voltaj kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |