2026-04-29
| Panel markası | AUO |
| Panel Modeli | G140HAN01.1 |
| Panel Boyutu | 14.0 inç |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080 FHD 157PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Ekran Alanı | 309.14 ((H) × 173.89 ((V) mm |
| Çizelge Boyutu | 319 ((H) × 190.76 ((V) × 8.3 ((D) mm |
| Yüzey | Parlama (Haze 0%), Sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 400 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 8001 (Tip) (İletişim) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) (CR≥10) |
| Ekran Kipi | AHVA, Normalde Siyah, Yayıcı |
| En iyi görüntü | 16.2M, % 72 NTSC. |
| Yanıt Zamanı | 15/10 (Tip.) ((Tr/Td) ms |
| Renkleri Göster | 262K. |
| Lamba tipi | WLED, 50K saat, LED sürücüsü ile |
| Sıklık | 60Hz |
| Panel Ağırlığı | 580g (En fazla.) |
| Kullanılır | Sanayi |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Arayüzü | eDP (2 şerit), eDP1.2, 30 pin, terminal |
| Giriş Voltajı | 3.3V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |