2026-04-25
| Üretici | AUO |
| Model | G150XAN01.2 |
| Ekran Boyutu | 15.0 inç |
| Ekran Tipi | LCM , a-Si TFT-LCD |
| Piksel Formatı | 1024(RGB)×768 [XGA] 85PPI |
| Düzen | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 304.128(Y)×228.096(D) mm |
| Dış Boyutlar | 326.5(Y)×253.5(D) ×6.8(G) mm |
| Çerçeve Alanı | 309.9(Y)×236.3(D) mm |
| İşlem | Parlama önleyici, Sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 500 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 1000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Tepki Süresi | 25 (Tip.)(Tr+Td) ms |
| İyi Görüş | Simetri |
| Çalışma Modu | AHVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| Renk Derinliği | 16.2M %60 NTSC |
| Arka Aydınlatma | WLED , 50K saat , LED Sürücülü |
| Ağırlık | 660g (Maks.) |
| Kullanım Alanı | Endüstriyel |
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sinyal Tipi | LVDS (1 kanal, 8-bit) , 30 pinli Konnektör |
| Voltaj Beslemesi | 3.3V (Tip.) |
| Maks. Değerler | Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C |