2026-04-29
| Panel Markası | AUO |
| Panel Modeli | G150XAN03.0 |
| Panel Boyutu | 15.0 inç |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Çözünürlük | 1024(RGB)×768, XGA, 85PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Görüntü Alanı | 304.128(G)×228.096(Y) mm |
| Dış Boyutlar | 314.13 × 245.3 × 6.8 mm (G×Y×D) |
| Yüzey | Mat, Sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 400 (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 1000:1 (Tip.) (Transmisyon) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.) (CR≥10) |
| Görüntü Modu | AHVA, Normalde Siyah, Transmisif |
| Tepki Süresi | 25 (Tip.)(Tr+Td) |
| Görüntü Renkleri | 16.2M , %60 NTSC |
| Lamba Tipi | WLED , 50K saat, LED sürücülü |
| Frekans | 60Hz |
| Panel Ağırlığı | 920g (Maks.) |
| Kullanım Alanı | Endüstriyel |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Sinyal Arayüzü | eDP (1 Lane) , terminal, 30 pin |
| Giriş Voltajı | 3.3V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma: -20 ~ 75 °C ; Depolama: -20 ~ 75 °C |