2026-05-11
| Üretici | AUO |
| Model Adı | G150XG01 V3 |
| Ekran Boyutu | 15,0 inç |
| Ekran Tipi | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Piksel Numarası | 1024(2)×768(2) (XGA) 85PPI |
| Ayarlama | RGBW Dikdörtgen |
| Aktif Alan(mm) | 304,128 × 228,096 (Y×D) |
| Anahat (mm) | 326,5 × 253,5 × 13,1 (Y×D×D) |
| Çerçeve Alanı (mm) | 310,18 × 234,40 (Y×D) |
| Tedavi | Parlama önleyici, Sert kaplama (3H) |
| parlaklık | 400 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 700 : 1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 80/80/60/80 (Tip.)(CR≥10) |
| Cevap | 5,7/2,3 (Tip.)(Tr/Td) ms |
| İyi Görünüm | saat 6 |
| Çalışma Modu | TN, Normalde Beyaz, Geçirgen |
| Renk Derinliği | 262K/16,2M %60 NTSC |
| Arka ışık | WLED, 50K saat, LED Sürücülü |
| Yığın | 1.00Kg (Maks.) |
| İçin kullanılır | Endüstriyel |
| Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Dokunmatik ekran | Olmadan |
| Sinyal Türü | LVDS (1 kanal, 6/8 bit), 20 pinli Konektör |
| Gerilim Beslemesi | 3,3V (Tip.) |
| Maks. Derecelendirmeler | Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 85 °C Çalışma Sıcaklığı: -30 ~ 85 °C |