2026-05-20
| Panel Markası | AUO |
| Panel Modeli | G150XTK01.0 |
| Panel Boyutu | 15,0 inç |
| Panel Tipi | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Çözünürlük | 1024(RGB)×768, XGA, 85PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Görüntüleme Alanı | 304,128(G)×228,096(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | 314,2(G)×237,7(Y) mm |
| Anahat Boyutu | 326,5(G)×253,5(Y) ×10(D) mm |
| Yüzey | Parlama önleyici, Sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 390 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 700:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 80/80/70/80 (Tip.)(CR≥10) |
| Ekran Modu | TN, Normalde Beyaz, Geçirgen |
| Tepki Süresi | 5,7/2,3 (Tip.)(Tr/Td) |
| Ekran Renkleri | 262K/16,2M %60 NTSC |
| Lamba Tipi | WLED, 70K saat, LED Sürücülü |
| Sıklık | 60 Hz |
| Dokunmatik Ekran | Hücre İçi Dokunma |
| Ağırlık | 1,15Kg (Maks.) |
| Başvuru | Endüstriyel |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (1 kanal, 6/8 bit), 20 pinli Konektör |
| Giriş Gerilimi | 3,3V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma Sıcaklığı: -30 ~ 85 °C; Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 85 °C |