2026-04-30
| Panel markası | AUO |
| Panel Modeli | G150XTN03.6 |
| Panel Boyutu | 15.0 inç |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1024 ((RGB) × 768, XGA, 85PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Ekran Alanı | 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 313.55 ((W) × 237.25 ((H) mm |
| Çizelge Boyutu | 326.5 ((W) × 253.5 ((H) × 10 ((D) mm |
| Yüzey | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 250 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 5001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 45/45/20/40 (Tip.) |
| Ekran Kipi | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Yanıt Zamanı | 5.7/2.3 (Tip.) ((Tr/Td) |
| Renkleri Göster | 262K/16.2M % 60 NTSC |
| Lamba tipi | WLED, 50K saat, LED Sürücü ile |
| Sıklık | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Panel Ağırlığı | 1.10Kg (Max.) |
| Uygulama | Sanayi |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pin Bağlantı |
| Giriş Voltajı | 3.3V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 65 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 65 °C |