2026-05-14
| Panel markası | AUO |
| Panel Modeli | G150XTN03.7 |
| Panel Boyutu | 15.0 inç |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1024 ((RGB) × 768, XGA, 85PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Ekran Alanı | 304.128 ((H) × 228.096 ((V) mm |
| Bezel Açılışı | 310.18 ((H) × 234.40 ((V) mm |
| Çizelge Boyutu | 326.5 ((H) × 253.5 ((V) mm |
| Yüzey | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 250 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 5001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 45/45/20/40 (Tip) (CR≥10) |
| Ekran Kipi | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Yanıt Zamanı | 6/2 (Tip.) ((Tr/Td) ms |
| Renkleri Göster | 16.2M, % 60 NTSC. |
| Lamba tipi | WLED, 50K saat, LED sürücüsü ile |
| Sıklık | 60Hz |
| Uygulama | Sanayi |
| Panel Ağırlığı | 1.02Kg (En fazla.) |
| Sinyal Arayüzü | 30 pin eDP (1 şerit), eDP1.2, terminal |
| Giriş Voltajı | 3.3V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 85 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 85 °C |