2026-04-24
| Panel Markası | AUO |
| Panel Modeli | G150XTN06.2 |
| Panel Boyutu | 15.0 inç |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1024(RGB)×768 (XGA) 85PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Görüntü Alanı | 304.128(G)×228.096(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | 307.4(G)×231.3(Y) mm |
| Dış Boyutlar | 326.5(G)×253.5(Y) ×12(D) mm |
| Yüzey | Parlama Önleyici |
| Parlaklık | 300 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 700:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 80/80/60/80 (Tip.)(CR≥10) |
| Görüntü Modu | TN, Normal Beyaz, Transmisif |
| Tepki Süresi | 5.7/2.3 (Tip.)(Tr/Td) |
| Görüntü Renkleri | 262K/16.2M 63% NTSC |
| Lamba Tipi | WLED , 50K saat , LED Sürücülü |
| Frekans | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ağırlık | 1.25Kg (Tip.) |
| Uygulama | Endüstriyel |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (1 kanal, 6/8-bit) , 20 pin Konnektör |
| Giriş Voltajı | 3.3V (Tip.) |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: -30 ~ 85 °C ; Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 85 °C |