2026-04-24
| Marka | AUO |
| Model | G150XTN06.A |
| Çapraz Boyut | 15.0 inç |
| Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Piksel Biçimi | 1024 ((RGB) × 768 (XGA) 85PPI |
| Yapılandırma | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 304.128 ((H) × 228.096 ((V) mm |
| Çizelge Dim. | 326.5 ((H) × 253.5 ((V) × 10 ((D) mm |
| Bezel Bölgesi | 311.9 ((H) × 236.85 ((V) mm |
| Tedavi | Antiglare |
| Parlaklık | 1800 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 8001 (Tip) (TM) |
| Yanıt Zamanı | 5.7/2.3 (Tip.) ((Tr/Td) |
| Görme açısı | 80/80/70/80 (Tip.) |
| Çalışma Modu | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Destek Rengi | 262K/16.2M % 60 NTSC |
| Işık Kaynağı | WLED, 50K saat, LED Sürücü ile |
| Ağırlık | 1.00Kg (En fazla.) |
| Tasarlanmıştır | Endüstriyel Dışarı Yüksek Parlaklık |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Dokunma Paneli | - Hayır. |
| Arayüz Tipi | LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pin Bağlantı |
| Güç kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 70 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 70 °C |