2026-05-23
| Panel markası | AUO |
| Panel Modeli | G150XTT02.0 |
| Panel Boyutu | 15.0" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1024 ((RGB) × 768, XGA, 85PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Ekran Alanı | 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm |
| Kontrast oranı | 7001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 80/80/70/80 (Tip.) |
| Ekran Kipi | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Yanıt Zamanı | 5.7/2.3 (Tip.) ((Tr/Td) |
| Renkleri Göster | 262K/16.2M |
| Lamba tipi | WLED |
| Sıklık | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | PCAP |
| Uygulama | Sanayi |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (1 ch, 6/8-bit) bağlantısı |
| Giriş Voltajı | 3.3V (Tip.) |